Trainingen

Locatie Noorderlicht F Domela Nieuwenhuisstr 81, 8862 WC Harlingen
Waddenhal Westerzeedijk 15, 8862 PK Harlingen
Gymzaal Het Vierkant J v Oldenbarneveltstr 2, 8862 BB Harlingen
Nieuw Zuid Prinses Irenestraat 2, 8862 TL Harlingen

 

Noorderlicht
Dinsdag 15.00 – 16.00 Gymnastiek jongens vanaf 6 jaar Jelmer Helfferich
16.00 – 17.00 Gymnastiek jongens vanaf 9 jaar Jelmer Helfferich
Woensdag 15.00 – 16.00 Gymnastiek peuters (vanaf 2 jaar)  Elbrich de Haan
16.00 – 17.00 Gymnastiek jongens/meisjes 4 – 5 jaar  Elbrich de Haan
17.00 – 18.00 Gymnastiek meisjes 6 – 8 jaar  Elbrich de Haan




Gymzaal Waddenhal
Maandag 15.00 – 16.00 Freerunning (8 – 10 jaar) Alex Lashkov
16.00 – 17.00 Freerunning ( 11 jaar en ouder) Alex Lashkov
17.00 – 18.30 Instap turnen 5 – 7 jaar Alex Lashkov
18.30 – 20.00 Instap turnen 8 – 10 jaar Alex Lashkov




Gymzaal Het Vierkant
 Maandag 16.15 – 19.15 1e tot 3e divisie groep (8 jaar en ouder) Marian Talsma
19.30 – 20.30 Volleybal Dames Gré Visser
20.30 – 21.30 Volleybal Dames / Heren Gré Visser
Dinsdag volgt Galm groep gymnastiek 55+
15.00 – 16.00 Gymnastiek peuter (vanaf 2 jaar) Elbrich de Haan
16.00 – 17.00 Gymnastiek meisjes 6 – 7 jaar Elbrich de Haan
17.00 – 18.00 Gymnastiek meisjes 7 – 9 jaar Elbrich de Haan
18.00 – 19.00 Gymnastiek meisjes 10 -12 jaar Elbrich de Haan
19.30 – 20.30 Gymnastiek dames Elbrich de Haan
Woensdag 15.00 – 18.00 1e tot 3e divisie groep (8 – 11 jaar) Marian Talsma
17.00 – 20.30 1e tot 3e divisie groep (12 jaar en ouder) Marian Talsma
 Donderdag 15.30 – 17.00 Voorbereidend turnen (5 – 7 jaar) Alex Lashkov
17.00 – 18.30 Voorbereidend turnen (8 – 10 jaar) Alex Lashkov
18.30 – 20.00 Voorbereidend turnen (10 jaar en ouder) Alex Lashkov
Vrijdag 15.00 – 17.00 Talenten training (6 – 7 jaar) Marian Talsma
15.00 – 17.30 1e tot 3e divisie groep (8 -11 jaar) Marian Talsma
17.00 – 19.30 1e tot 3e divisie groep (12 en ouder) Marian Talsma
 Zaterdag  09.00 – 11.30 1e tot 3e divisie groep (8 jaar en ouder) Marian Talsma
in de gewone zaal en 25 keer trainen in Sport Stad Heerenveen




Nieuw Zuid
Maandag 17.00 – 18.00 Modern-jazz dans 1 (6 – 8 jaar) Yasmijn Gijzenij
18.00 – 19.00 Modern-jazz dans 2 (9 – 12 jaar) Yasmijn Gijzenij
19.00 – 20.00 Modern-jazz dans 4 (13 – 16 jaar) Yasmijn Gijzenij
20.00 – 21.00 Modern-jazz dans  dames Yasmijn Gijzenij