Trainingen

Locatie Noorderlicht F Domela Nieuwenhuisstr 81, 8862 WC Harlingen
Waddenhal Westerzeedijk 15, 8862 PK Harlingen
Gymzaal Het Vierkant J v Oldenbarneveltstr 2, 8862 BB Harlingen
Noorderlicht
Maandag 16.00 – 17.30 Instap turnen 5 – 7 jaar Angelique Bos
17.30 – 19.00 Instap turnen 8 – 10 jaar Angelique Bos
Dinsdag 15.00 – 16.00 Gymnastiek jongens vanaf 6 jaar Marleen Bergsma
16.00 – 17.00 Gymnastiek jongens vanaf 9 jaar Marleen Bergsma
Woensdag 15.00 – 16.00 Gymnastiek peuters (vanaf 2 jaar) Petra Borsch
16.00 – 17.00 Gymnastiek jongens/meisjes 4 – 5 jaar Petra Borsch
17.00 – 18.00 Gymnastiek meisjes 6 – 8 jaar Petra Borsch
Gymzaal Waddenhal
Maandag 15.00 – 16.00 Freerunning (8 – 10 jaar) Michael van den Bosch
16.00 – 17.00 Freerunning ( 11 jaar en ouder) Michael van den Bosch
17.00 – 18.00 Modern-jazz dans 1 (6 – 8 jaar) Yasmijn Gijzenij
18.00 – 19.00 Modern-jazz dans 2 (9 – 12 jaar) Yasmijn Gijzenij
19.00 – 20.00 Modern-jazz dans 4 (13 – 16 jaar) Yasmijn Gijzenij
20.00 – 21.00 Modern-jazz dans  dames Yasmijn Gijzenij
Gymzaal Het Vierkant
 Maandag 16.15 – 19.15 1e tot 3e divisie groep (8 jaar en ouder) Marian Talsma
19.30 – 20.30 Volleybal Dames Gré Visser
20.30 – 21.30 Volleybal Dames / Heren Gré Visser
Dinsdag 10.15 – 11.15 Galm groep gymnastiek 55+ Petra Borsch
15.00 – 16.00 Gymnastiek peuter (vanaf 2 jaar) Petra Borsch
16.00 – 17.00 Gymnastiek meisjes 6 – 7 jaar Petra Borsch
17.00 – 18.00 Gymnastiek meisjes 7 – 9 jaar Petra Borsch
18.00 – 19.00 Gymnastiek meisjes 10 -12 jaar Petra Borsch
19.30 – 20.30 Gymnastiek dames Petra Borsch
Woensdag 15.00 – 18.00 1e tot 3e divisie groep (8 – 11 jaar) Marian Talsma
17.00 – 20.30 1e tot 3e divisie groep (12 jaar en ouder) Marian Talsma
 Donderdag 15.30 – 17.00 Voorbereidend turnen (5 – 7 jaar) Angelique Bos
17.00 – 18.30 Voorbereidend turnen (8 – 10 jaar) Angelique Bos
18.30 – 20.00 Voorbereidend turnen (10 jaar en ouder) Angelique Bos
Vrijdag 15.00 – 17.00 Talenten training (6 – 7 jaar) Marian Talsma
15.00 – 17.30 1e tot 3e divisie groep (8 -11 jaar) Marian Talsma
17.00 – 19.30 1e tot 3e divisie groep (12 en ouder) Marian Talsma
 Zaterdag  9.00 – 11.30 1e tot 3e divisie groep (8 jaar en ouder) Marian Talsma
in de gewone zaal en 25 keer trainen in Sport Stad Heerenveen